OGŁOSZENIE w sprawie odwołania spotkania informacyjno-szkoleniowego w zakresie wdrażania LSR

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Lepsza Przyszłość Ziemi Ryckiej” z/s w Rykach informuje iż ze względu na sytuację epidemiologiczną w kraju i  wprowadzonymi w związku z tym ograniczeniami, nakazami i zakazami spotkanie informacyjno- szkoleniowe zaplanowane na dzień 6.11.2020 r.  zostaje odwołane.

Zgodnie z zapisem § 1 Rozporządzenia Rady Ministrów  z dnia 9 października 2020 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii /Dz. U z 2020 r. poz. 1758/zmienionym Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 23 października 2020 r. zmieniające rozporządzenie w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej wprowadzony został stan epidemii wywołany zakażeniami wirusem SARS-CoV-2.   Przepisy w/w wprowadziły ograniczenia, nakazy i zakazy w związku z wystąpieniem stanu epidemii. Do odwołania zakazana została organizacja imprez, spotkań i zebrań niezależnie od ich rodzaju.

W związku z ogłoszonym naborem wniosków będą prowadzone konsultacje telefoniczne pod Nr tel. 81 8652095, 606835659 oraz w biurze stowarzyszenia. Konsultacje w biurze stowarzyszenia mogą odbyć się po uprzednim uzgodnieniu daty i godziny wizyty.

Przepraszamy za ewentualne niedogodności, które ta decyzja może spowodować.

Prezes Zarządu

Anna Wąsowska