Dzień Edukacji Narodowej 2021.

Szanowni Państwo, Drodzy Nauczyciele, Wychowawcy,

Pracownicy Oświaty,

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej  bardzo dziękuję wszystkim dyrektorom, nauczycielom oraz  pracownikom szkół podstawowych z terenu Gminy Nowodwór za poświęcenie, trud i wysiłek włożony w przekazywanie wiedzy, a nade wszystko w kształtowanie serc, umysłów i młodych charakterów.  Dziękuję za twórcze i kreatywne podejście do pracy, za wiele ciekawych pomysłów i inicjatyw, które wyróżniają nasze szkoły i stanowią o ich wyjątkowości.
Dziękuję za zaangażowanie włożone w budowanie autorytetu nauczyciela, bliskiej relacji z uczniem, wspólnej przestrzeni spotkania.
Wszystkim Państwu życzę wielu sukcesów, radości, satysfakcji  i niesłabnącej wiary w niezwykłą wartość dydaktycznego spotkania z młodym człowiekiem.
Niech Dzień Edukacji Narodowej oraz wszystkie inne dni w roku szkolnym będą radosne, spokojne, pełne zadowolenia, ale i odpowiedzialności za edukację i wychowanie dzieci i młodzieży.
Wszystkim Nauczycielom, pracownikom administracji i obsługi oraz emerytom, życzę wszelkiej pomyślności, zdrowia, radości z osiągnięć w pracy zawodowej, wytrwałości w pokonywaniu codziennych trudności i powodzenia w życiu osobistym.
Z wyrazami szacunku
Wójt Gminy Nowodwór
                                                                                               /-/ mgr inż. Ryszard Piotrowski

 


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *